09.12.2015 PŘEDVÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ

Děti ze třídy Kuřátko vystoupily ve středu 9. 12. s pásmem vánočních písniček a básniček v domově s pečovatelskou službou na ulici Sadová ve Frýdku. Ještě před samotným vystoupením si děti prohlédly moc krásnou vánoční výzdobu a společně jsme tak mohli přičichnout k předvánoční atmosféře. Potom jsme babičkám a dědečkům zazpívali, zarecitovali a zatančili. Společně si s námi zanotovali i naši hostitelé. Děti předaly připravené dárečky. Naši zpěváčci byli po zásluze odměněni sladkým překvapením. Bylo to velmi zdařilé vystoupení a už se těšíme na další.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»