Detail zprávy
09.12.2015 PŘEDVÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ

Děti ze třídy Kuřátko vystoupily ve středu 9. 12. s pásmem vánočních písniček a básniček v domově s pečovatelskou službou na ulici Sadová ve Frýdku. Ještě před samotným vystoupením si děti prohlédly moc krásnou vánoční výzdobu a společně jsme tak mohli přičichnout k předvánoční atmosféře. Potom jsme babičkám a dědečkům zazpívali, zarecitovali a zatančili. Společně si s námi zanotovali i naši hostitelé. Děti předaly připravené dárečky. Naši zpěváčci byli po zásluze odměněni sladkým překvapením. Bylo to velmi zdařilé vystoupení a už se těšíme na další.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka