Detail zprávy
09.12.2015 PŘEDVÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ

Děti ze třídy Kuřátko vystoupily ve středu 9. 12. s pásmem vánočních písniček a básniček v domově s pečovatelskou službou na ulici Sadová ve Frýdku. Ještě před samotným vystoupením si děti prohlédly moc krásnou vánoční výzdobu a společně jsme tak mohli přičichnout k předvánoční atmosféře. Potom jsme babičkám a dědečkům zazpívali, zarecitovali a zatančili. Společně si s námi zanotovali i naši hostitelé. Děti předaly připravené dárečky. Naši zpěváčci byli po zásluze odměněni sladkým překvapením. Bylo to velmi zdařilé vystoupení a už se těšíme na další.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka