09.12.2015 PŘEDVÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ

Děti ze třídy Kuřátko vystoupily ve středu 9. 12. s pásmem vánočních písniček a básniček v domově s pečovatelskou službou na ulici Sadová ve Frýdku. Ještě před samotným vystoupením si děti prohlédly moc krásnou vánoční výzdobu a společně jsme tak mohli přičichnout k předvánoční atmosféře. Potom jsme babičkám a dědečkům zazpívali, zarecitovali a zatančili. Společně si s námi zanotovali i naši hostitelé. Děti předaly připravené dárečky. Naši zpěváčci byli po zásluze odměněni sladkým překvapením. Bylo to velmi zdařilé vystoupení a už se těšíme na další.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019