Detail zprávy
09.12.2015 PŘEDVÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ

Děti ze třídy Kuřátko vystoupily ve středu 9. 12. s pásmem vánočních písniček a básniček v domově s pečovatelskou službou na ulici Sadová ve Frýdku. Ještě před samotným vystoupením si děti prohlédly moc krásnou vánoční výzdobu a společně jsme tak mohli přičichnout k předvánoční atmosféře. Potom jsme babičkám a dědečkům zazpívali, zarecitovali a zatančili. Společně si s námi zanotovali i naši hostitelé. Děti předaly připravené dárečky. Naši zpěváčci byli po zásluze odměněni sladkým překvapením. Bylo to velmi zdařilé vystoupení a už se těšíme na další.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka