Detail zprávy
11.12.2015 ÚKOLY ČMELDY PEPÍKA

V pátek 11. prosince se děti z naší mateřské školy zúčastnily na 8. základní škole v Místku 8. ročníku Úkolů Čmeldy Pepíka. Tato soutěž je určena dětem navštěvujícím mateřskou školu a děti v ní řeší zajímavé úlohy z oblasti matematiky a logiky. Z naší MŠ se do závěrečného kola probojovaly čtyři děti a každé získalo osvědčení o účasti v této soutěži. Pro děti to byla zajímavá zkušenost a my jim gratulujeme. Rodičům děkujeme za aktivní spolupráci při zajištění doprovodu na tuto akci.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka