11.12.2015 ÚKOLY ČMELDY PEPÍKA

V pátek 11. prosince se děti z naší mateřské školy zúčastnily na 8. základní škole v Místku 8. ročníku Úkolů Čmeldy Pepíka. Tato soutěž je určena dětem navštěvujícím mateřskou školu a děti v ní řeší zajímavé úlohy z oblasti matematiky a logiky. Z naší MŠ se do závěrečného kola probojovaly čtyři děti a každé získalo osvědčení o účasti v této soutěži. Pro děti to byla zajímavá zkušenost a my jim gratulujeme. Rodičům děkujeme za aktivní spolupráci při zajištění doprovodu na tuto akci.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»