Detail zprávy
15.12.2015 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko

Bílý vánoční čas
na saních jede k nám zas.
Veze nám stromečky
a milé dárečky,
lásku probouzí v nás.

K nezbytným zimním prožitkům patří v předvánočním čase tvořivé dílny dětí s rodiči. Naše „Sluníčka“ si připravila krátké vystoupení, ve kterém nechyběly básničky, písničky ani tanečky. K atmosféře přispěly i svíčky ve tvaru lodiček, které příjemně osvětlovaly třídu a podtrhovaly již vánoční náladu. Koledy podkreslovaly tvoření a umocňovaly blížící se čas Vánoc. Děti si domů odnášely svícny nejen z jablíček, ale i ze sklenic, které ozdobily bílými zimními motivy. Z papíru si vyrobily rámečky, na kterých se „mrskal“ kapr jako živý. V průběhu tvoření jsme mohli ochutnávat perníčky, které jsme s dětmi pro tuto příležitost upekli. Děkujeme za účast a přejeme všem krásné Vánoce, hodně dárků pod stromečkem, do nového roku zdraví a splnění všech přání.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka