15.12.2015 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko

Bílý vánoční čas
na saních jede k nám zas.
Veze nám stromečky
a milé dárečky,
lásku probouzí v nás.

K nezbytným zimním prožitkům patří v předvánočním čase tvořivé dílny dětí s rodiči. Naše „Sluníčka“ si připravila krátké vystoupení, ve kterém nechyběly básničky, písničky ani tanečky. K atmosféře přispěly i svíčky ve tvaru lodiček, které příjemně osvětlovaly třídu a podtrhovaly již vánoční náladu. Koledy podkreslovaly tvoření a umocňovaly blížící se čas Vánoc. Děti si domů odnášely svícny nejen z jablíček, ale i ze sklenic, které ozdobily bílými zimními motivy. Z papíru si vyrobily rámečky, na kterých se „mrskal“ kapr jako živý. V průběhu tvoření jsme mohli ochutnávat perníčky, které jsme s dětmi pro tuto příležitost upekli. Děkujeme za účast a přejeme všem krásné Vánoce, hodně dárků pod stromečkem, do nového roku zdraví a splnění všech přání.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ