Detail zprávy
17.12.2015 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Kuřátko

Jak se chystají Vánoce, aby byly co nejhezčí? Musí se pamatovat na všechno. Na úklid, dobré jídlo, vánoční zvyky, koledy a říkadla, a především na to, aby se dospělí na chvilku zastavili a viděli, že i děti dokáží hezky přivítat blížící se svátky. Děti ze třídy Kuřátek opravdu na nic nezapomněly. Společně s paními učitelkami uklidily a vyzdobily třídu, připravily si vánoční vystoupení plné písniček, básniček a tanečků, a nakonec se pustily do výroby kokosových kuliček k předvánočnímu pohoštění. A když dozněly poslední tóny koled, začal ve třídě panovat pracovní ruch. Děti, jejich sourozenci, rodiče i prarodiče lepili, stříhali a barvili s chutí a fantazií. Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace určitě všem o svátcích připomenou, že Vánoce sice nepřicházejí jen tak mimochodem, ale když i ti nejmenší pomohou s jejich přípravou, mohou být o to krásnější.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka