17.12.2015 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Kuřátko

Jak se chystají Vánoce, aby byly co nejhezčí? Musí se pamatovat na všechno. Na úklid, dobré jídlo, vánoční zvyky, koledy a říkadla, a především na to, aby se dospělí na chvilku zastavili a viděli, že i děti dokáží hezky přivítat blížící se svátky. Děti ze třídy Kuřátek opravdu na nic nezapomněly. Společně s paními učitelkami uklidily a vyzdobily třídu, připravily si vánoční vystoupení plné písniček, básniček a tanečků, a nakonec se pustily do výroby kokosových kuliček k předvánočnímu pohoštění. A když dozněly poslední tóny koled, začal ve třídě panovat pracovní ruch. Děti, jejich sourozenci, rodiče i prarodiče lepili, stříhali a barvili s chutí a fantazií. Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace určitě všem o svátcích připomenou, že Vánoce sice nepřicházejí jen tak mimochodem, ale když i ti nejmenší pomohou s jejich přípravou, mohou být o to krásnější.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019