Detail zprávy
17.12.2015 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Motýlek

Vánoční dílny patří neodmyslitelně k předvánočním přípravám v mateřské škole. Proto jsme si pustili koledy pro dobrou náladu a mohli jsme začít tvořit. Jako ozdobu si děti barvily vánoční stromečky z kartonových šablon. U jiného stolečku se barvily šišky a zdobily se perličkami. Také se podařilo barevně ozdobit dřevěné zvonky. Některé  maminky dokonce přinesly na ochutnávku cukroví, po kterém se jen zaprášilo.


ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka