Detail zprávy
17.12.2015 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Motýlek

Vánoční dílny patří neodmyslitelně k předvánočním přípravám v mateřské škole. Proto jsme si pustili koledy pro dobrou náladu a mohli jsme začít tvořit. Jako ozdobu si děti barvily vánoční stromečky z kartonových šablon. U jiného stolečku se barvily šišky a zdobily se perličkami. Také se podařilo barevně ozdobit dřevěné zvonky. Některé  maminky dokonce přinesly na ochutnávku cukroví, po kterém se jen zaprášilo.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka