Detail zprávy
17.12.2015 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Motýlek

Vánoční dílny patří neodmyslitelně k předvánočním přípravám v mateřské škole. Proto jsme si pustili koledy pro dobrou náladu a mohli jsme začít tvořit. Jako ozdobu si děti barvily vánoční stromečky z kartonových šablon. U jiného stolečku se barvily šišky a zdobily se perličkami. Také se podařilo barevně ozdobit dřevěné zvonky. Některé  maminky dokonce přinesly na ochutnávku cukroví, po kterém se jen zaprášilo.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka