Detail zprávy
11.01.2016 DIVADLO - TŘI SNĚHULÁCI

Hned na počátku nového roku 2016 přijelo do naší školky divadlo se zajímavým názvem Jednadvě a zahrálo nám pohádku O třech sněhulácích. Ti se potkají o kouzelné půlnoci, která je promění v živé a docela hádavé sněhové chlapíky, a každý z nich by chtěl bydlet na té samé ulici ve městě. Co nám to připomnělo? Že hádat se umí každý, ale domluvit se je docela fuška. A přesto se to musíme naučit. Jinak bychom neměli vůbec žádné kamarády a to by byla škoda. Zrovna teď v zimě, kdy si nejméně tři takové sněhuláky můžeme společně postavit.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka