Detail zprávy
11.01.2016 DIVADLO - TŘI SNĚHULÁCI

Hned na počátku nového roku 2016 přijelo do naší školky divadlo se zajímavým názvem Jednadvě a zahrálo nám pohádku O třech sněhulácích. Ti se potkají o kouzelné půlnoci, která je promění v živé a docela hádavé sněhové chlapíky, a každý z nich by chtěl bydlet na té samé ulici ve městě. Co nám to připomnělo? Že hádat se umí každý, ale domluvit se je docela fuška. A přesto se to musíme naučit. Jinak bychom neměli vůbec žádné kamarády a to by byla škoda. Zrovna teď v zimě, kdy si nejméně tři takové sněhuláky můžeme společně postavit.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka