11.01.2016 DIVADLO - TŘI SNĚHULÁCI

Hned na počátku nového roku 2016 přijelo do naší školky divadlo se zajímavým názvem Jednadvě a zahrálo nám pohádku O třech sněhulácích. Ti se potkají o kouzelné půlnoci, která je promění v živé a docela hádavé sněhové chlapíky, a každý z nich by chtěl bydlet na té samé ulici ve městě. Co nám to připomnělo? Že hádat se umí každý, ale domluvit se je docela fuška. A přesto se to musíme naučit. Jinak bychom neměli vůbec žádné kamarády a to by byla škoda. Zrovna teď v zimě, kdy si nejméně tři takové sněhuláky můžeme společně postavit.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»