02.02.2016 KARNEVAL

Chtěli bychom poděkovat Mateřské škole Mateřídouška za perfektně zorganizovaný dětský karneval. V hezky a nápaditě vyzdobené jídelně 11. základní školy Jiřího z Poděbrad vládla skvělá atmosféra, děti tančily, zpívaly a s nadšením vítaly soutěžní disciplíny, které pro ně připravily jejich paní učitelky.  Účastníky maškarního veselí mistrně provázeli pestrým a zábavným programem již tradičně manželé Honza a Hanka Stuchlíkovi z Divadla Zlatý klíč. Velký výběr občerstvení, zajištěný jak mateřskou školou, tak rodiči dětí, přišel každému vhod.
    Už se nyní těšíme, že se budeme moci zúčastnit stejně pěkného karnevalu příští rok.

Rodiče a prarodiče Samuela Víchy
Frýdek - Místek
3. 2. 2016

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky