Detail zprávy
17.02.2016 ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ - výtvarná soutěž

Ústav primární a preprimární edukace a Katedra výtvarné kultury PdF Univerzity Hradec Králové společně s Mateřskou školou Kampalova Hradci Králové vyhlásili XIV. ročník výtvarné přehlídky a soutěže pro předškolní děti s názvem Školka plná dětí. Mezi hlavní hodnotící kritéria poroty patří samostatný, osobitý a přirozený rukopis dětského výtvarného projevu. A protože děti mají fantazie a představivosti na rozdávání, s chutí se pustily do práce. Při tvoření nechyběly rozhovory, při kterých si děti sdělovaly, co kreslí, jakou barvou, co se jim povedlo, jestli správně drží tužku nebo nůžky. Posuďte sami, jak se jim obrázky povedly.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka