Detail zprávy
17.02.2016 ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ - výtvarná soutěž

Ústav primární a preprimární edukace a Katedra výtvarné kultury PdF Univerzity Hradec Králové společně s Mateřskou školou Kampalova Hradci Králové vyhlásili XIV. ročník výtvarné přehlídky a soutěže pro předškolní děti s názvem Školka plná dětí. Mezi hlavní hodnotící kritéria poroty patří samostatný, osobitý a přirozený rukopis dětského výtvarného projevu. A protože děti mají fantazie a představivosti na rozdávání, s chutí se pustily do práce. Při tvoření nechyběly rozhovory, při kterých si děti sdělovaly, co kreslí, jakou barvou, co se jim povedlo, jestli správně drží tužku nebo nůžky. Posuďte sami, jak se jim obrázky povedly.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka