Detail zprávy
17.02.2016 ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ - výtvarná soutěž

Ústav primární a preprimární edukace a Katedra výtvarné kultury PdF Univerzity Hradec Králové společně s Mateřskou školou Kampalova Hradci Králové vyhlásili XIV. ročník výtvarné přehlídky a soutěže pro předškolní děti s názvem Školka plná dětí. Mezi hlavní hodnotící kritéria poroty patří samostatný, osobitý a přirozený rukopis dětského výtvarného projevu. A protože děti mají fantazie a představivosti na rozdávání, s chutí se pustily do práce. Při tvoření nechyběly rozhovory, při kterých si děti sdělovaly, co kreslí, jakou barvou, co se jim povedlo, jestli správně drží tužku nebo nůžky. Posuďte sami, jak se jim obrázky povedly.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka