Detail zprávy
03.03.2016 FOND SIDUS

„Pomůžeš-li jednomu člověku, pomůžeš tím celému světu.“

Vážení rodiče, milé děti!

     Spolupráce s Fondem Sidus, který se zaměřuje na pomoc nemocným dětem a dětem s postižením, má v naší mateřské škole několikaletou tradici. V současnosti se na nás zástupci Fondu Sidus obracejí s výzvou směřující k pomoci konkrétnímu dítěti. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo hledá pomoc pro své dítě, informujte, prosím, učitelky ve svých třídách. Žádost o pomoc pro Vámi doporučené dítě s nemocí nebo s postižením bude zaslána zástupcům Fondu Sidus ke zpracování a výběru. Díky spolupráci s Vámi může být tomuto dítěti přispěno na léčbu, zdravotní pobyt, pomůcky a podobně. 


Všechny potřebné informace najdete zde: 

http://www.fondsidus.cz/tom/22-VYZVA-FONDU-SIDUS/155-Rok-2016

 


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka