Detail zprávy
03.03.2016 FOND SIDUS

„Pomůžeš-li jednomu člověku, pomůžeš tím celému světu.“

Vážení rodiče, milé děti!

     Spolupráce s Fondem Sidus, který se zaměřuje na pomoc nemocným dětem a dětem s postižením, má v naší mateřské škole několikaletou tradici. V současnosti se na nás zástupci Fondu Sidus obracejí s výzvou směřující k pomoci konkrétnímu dítěti. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo hledá pomoc pro své dítě, informujte, prosím, učitelky ve svých třídách. Žádost o pomoc pro Vámi doporučené dítě s nemocí nebo s postižením bude zaslána zástupcům Fondu Sidus ke zpracování a výběru. Díky spolupráci s Vámi může být tomuto dítěti přispěno na léčbu, zdravotní pobyt, pomůcky a podobně. 


Všechny potřebné informace najdete zde: 

http://www.fondsidus.cz/tom/22-VYZVA-FONDU-SIDUS/155-Rok-2016

 


ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka