Detail zprávy
03.03.2016 FOND SIDUS

„Pomůžeš-li jednomu člověku, pomůžeš tím celému světu.“

Vážení rodiče, milé děti!

     Spolupráce s Fondem Sidus, který se zaměřuje na pomoc nemocným dětem a dětem s postižením, má v naší mateřské škole několikaletou tradici. V současnosti se na nás zástupci Fondu Sidus obracejí s výzvou směřující k pomoci konkrétnímu dítěti. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo hledá pomoc pro své dítě, informujte, prosím, učitelky ve svých třídách. Žádost o pomoc pro Vámi doporučené dítě s nemocí nebo s postižením bude zaslána zástupcům Fondu Sidus ke zpracování a výběru. Díky spolupráci s Vámi může být tomuto dítěti přispěno na léčbu, zdravotní pobyt, pomůcky a podobně. 


Všechny potřebné informace najdete zde: 

http://www.fondsidus.cz/tom/22-VYZVA-FONDU-SIDUS/155-Rok-2016

 


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka