Detail zprávy
14.03.2016 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ - výtvarná soutěž

Pěknou tradicí v naší mateřské škole je i účast ve výtvarné soutěži „ Požární ochrana očima dětí“, kterou vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Výběr toho, co děti nakreslí, jsme již ponechali na nich samotných. Námětů na zpracování daného tématu bylo mnoho. Podpořit a rozvinout dětskou fantazii pomohly obrázky, na kterých byli nejen hasiči, ale i děti na hasičském výcviku, požární auta a technika. Fotografie dětských prací nám ukazují, že se to našim malým malířům opravdu povedlo.

 


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka