14.03.2016 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ - výtvarná soutěž

Pěknou tradicí v naší mateřské škole je i účast ve výtvarné soutěži „ Požární ochrana očima dětí“, kterou vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Výběr toho, co děti nakreslí, jsme již ponechali na nich samotných. Námětů na zpracování daného tématu bylo mnoho. Podpořit a rozvinout dětskou fantazii pomohly obrázky, na kterých byli nejen hasiči, ale i děti na hasičském výcviku, požární auta a technika. Fotografie dětských prací nám ukazují, že se to našim malým malířům opravdu povedlo.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»