Detail zprávy
14.03.2016 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ - výtvarná soutěž

Pěknou tradicí v naší mateřské škole je i účast ve výtvarné soutěži „ Požární ochrana očima dětí“, kterou vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Výběr toho, co děti nakreslí, jsme již ponechali na nich samotných. Námětů na zpracování daného tématu bylo mnoho. Podpořit a rozvinout dětskou fantazii pomohly obrázky, na kterých byli nejen hasiči, ale i děti na hasičském výcviku, požární auta a technika. Fotografie dětských prací nám ukazují, že se to našim malým malířům opravdu povedlo.

 


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka