Detail zprávy
14.03.2016 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ - výtvarná soutěž

Pěknou tradicí v naší mateřské škole je i účast ve výtvarné soutěži „ Požární ochrana očima dětí“, kterou vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Výběr toho, co děti nakreslí, jsme již ponechali na nich samotných. Námětů na zpracování daného tématu bylo mnoho. Podpořit a rozvinout dětskou fantazii pomohly obrázky, na kterých byli nejen hasiči, ale i děti na hasičském výcviku, požární auta a technika. Fotografie dětských prací nám ukazují, že se to našim malým malířům opravdu povedlo.

 


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka