22.03.2016 VELIKONOCE ve třídě Koťátko

Velikonoční dílny Velikonoce v naší třídě odstartovaly. Po dílnách následovalo zavěšování velmi zdařilých velikonočních vajíček na rododendron, který se jimi pyšní před vstupními dveřmi do naší třídy.
Co by to byly za Velikonoce bez upečených beránků! Děti se vydatně podílely na jejich přípravě, paní kuchařky je potom ve školní kuchyni upekly, vypadaly náramně a chutnaly ještě lépe!
Za opravdovými jehňátky a ovečkou jsme se vypravili do nedalekého zahradnictví, kde jsme obdivovali nejenom tři nádherná mláďátka s jejich maminkou, ale taky překrásně kvetoucí jarní kytičky.
A potom jsme už jenom velikonočně vyzdobili naší třídu a šatnu, osadili jsme venkovní truhlík barevnými maceškami a velikonoční svátky mohly začít u každého z nás taky doma.

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ