Detail zprávy
21.04.2016 CESTA ZA POKLADEM

Dne 21. 4. 2016 jsme se u příležitosti Dne Země vydali po stopách našeho pokladu. Ještě před tím, než jsme vykročili po vytýčené trase, bylo nutné uklidit naši fiktivně znečištěnou přírodní zahradu. Všichni jsme statečně sbírali a třídili odpad. Po zdařilé práci už nám nic nebránilo v cestě. Sluníčko nám svítilo na cestu a prohřívalo nás jarními paprsky. Trasa značená šipkami a barevnými fáborky byla obohacena o spoustu zajímavých a naučných úkolů. Zpívali jsme, poznávali kytičky a stromy, skákali jako žabky, házeli kamínky do vody… Poznali jsme i strom zvaný bonbónovník. V cíli naší cesty byl v trávě ukrytý sladký poklad. Víte jaký? Pojďte příští rok s námi a sami uvidíte.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka