21.04.2016 CESTA ZA POKLADEM

Dne 21. 4. 2016 jsme se u příležitosti Dne Země vydali po stopách našeho pokladu. Ještě před tím, než jsme vykročili po vytýčené trase, bylo nutné uklidit naši fiktivně znečištěnou přírodní zahradu. Všichni jsme statečně sbírali a třídili odpad. Po zdařilé práci už nám nic nebránilo v cestě. Sluníčko nám svítilo na cestu a prohřívalo nás jarními paprsky. Trasa značená šipkami a barevnými fáborky byla obohacena o spoustu zajímavých a naučných úkolů. Zpívali jsme, poznávali kytičky a stromy, skákali jako žabky, házeli kamínky do vody… Poznali jsme i strom zvaný bonbónovník. V cíli naší cesty byl v trávě ukrytý sladký poklad. Víte jaký? Pojďte příští rok s námi a sami uvidíte.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ