Detail zprávy
18.04.2016 MATEŘSKÁ ŠKOLA PLNÁ KOUZEL

V pondělí 18. dubna jsme si do školky vykouzlili pana kouzelníka Aleše Krejčího. Ukázal nám spoustu triků. A protože jsme byli velice zvědaví, tak nám dokonce některé kouzla prozradil. Zjistili jsme, že to není žádná legrace a že takové kouzlení vyžaduje velkou trpělivost, soustředění a obratnost. My jsme si s tím nakonec poradili a po představení pilně nacvičovali fígl s kouzelnickou hůlkou.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka