Detail zprávy
20.04.2016 NÁBOR MALÝCH FOTBALISŮ

Ve středu 20. dubna proběhl na pažitu naší školní zahrady nábor do MFK  Frýdek-Místek. Pan trenér Kořínek pozorně sledoval všechny přítomné chlapce narozené v letech 2009-2011. Naši nadějní fotbalisté běhali ve dvojicích od startovní čáry k vytyčené metě a zpět na vzdálenost 25 m, potom každý borec zpracovával míč mezi rozmístěnými kužely. Všichni zúčastnění se moc snažili, byli velmi šikovní, zapálení pro hru. Nebylo důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Někteří chlapci obdrželi písemnou pozvánku k tréninkům na válcovenský stadion ve Stovkách. Pana trenéra však mohou kontaktovat prostřednictvím svých rodičů všichni, kterým není pohyb cizí a kteří chtějí smysluplně a zdravě vyplnit svůj volný čas, "aby pohyb hýbal Českem".

 

Tel. č. 739 485 325                                

www. mfkfm.cz


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka