Detail zprávy
20.04.2016 NÁBOR MALÝCH FOTBALISŮ

Ve středu 20. dubna proběhl na pažitu naší školní zahrady nábor do MFK  Frýdek-Místek. Pan trenér Kořínek pozorně sledoval všechny přítomné chlapce narozené v letech 2009-2011. Naši nadějní fotbalisté běhali ve dvojicích od startovní čáry k vytyčené metě a zpět na vzdálenost 25 m, potom každý borec zpracovával míč mezi rozmístěnými kužely. Všichni zúčastnění se moc snažili, byli velmi šikovní, zapálení pro hru. Nebylo důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Někteří chlapci obdrželi písemnou pozvánku k tréninkům na válcovenský stadion ve Stovkách. Pana trenéra však mohou kontaktovat prostřednictvím svých rodičů všichni, kterým není pohyb cizí a kteří chtějí smysluplně a zdravě vyplnit svůj volný čas, "aby pohyb hýbal Českem".

 

Tel. č. 739 485 325                                

www. mfkfm.cz


ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka