20.04.2016 NÁBOR MALÝCH FOTBALISŮ

Ve středu 20. dubna proběhl na pažitu naší školní zahrady nábor do MFK  Frýdek-Místek. Pan trenér Kořínek pozorně sledoval všechny přítomné chlapce narozené v letech 2009-2011. Naši nadějní fotbalisté běhali ve dvojicích od startovní čáry k vytyčené metě a zpět na vzdálenost 25 m, potom každý borec zpracovával míč mezi rozmístěnými kužely. Všichni zúčastnění se moc snažili, byli velmi šikovní, zapálení pro hru. Nebylo důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Někteří chlapci obdrželi písemnou pozvánku k tréninkům na válcovenský stadion ve Stovkách. Pana trenéra však mohou kontaktovat prostřednictvím svých rodičů všichni, kterým není pohyb cizí a kteří chtějí smysluplně a zdravě vyplnit svůj volný čas, "aby pohyb hýbal Českem".

Tel. č. 739 485 325

www. mfkfm.cz

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»