Detail zprávy
29.03.2016 NA NÁVŠTĚVĚ V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ

Ve dnech 29. března a 31. března se děti prostřídaly v návštěvě knihovny při 11. ZŠ. Povelikonoční termíny se odrazily v pestrém a rozmanitém výběru diskutovaných knih. Vlídná paní knihovnice si s dětmi vyprávěla nejenom o pohádkách a pohádkových bytostech. Nenásilnou a vtipnou formou si s dětmi například zopakovala správná pojmenování na jaře se rodících mláďat, přednášela dětem neúplné jarní básničky a motivovala je k doplňování rýmujících se veršů. Po téměř hodinové besedě v přívětivých prostorách knihovny si děti nabídly demonstrované knihy podle vlastního výběru samozřejmě s připomenutím základních pravidel práce s knihou.
Snad tato pro mnoho dětí první návštěva knihovny zanechala alespoň u některých z nich silný emoční zážitek, snad alespoň tyto děti najdou v budoucnu v knihách potřebné informace a poznání, snad smysluplně naplní jejich volný čas, snad se stanou jejich nerozlučnými kamarádkami.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka