Detail zprávy
29.03.2016 NA NÁVŠTĚVĚ V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ

Ve dnech 29. března a 31. března se děti prostřídaly v návštěvě knihovny při 11. ZŠ. Povelikonoční termíny se odrazily v pestrém a rozmanitém výběru diskutovaných knih. Vlídná paní knihovnice si s dětmi vyprávěla nejenom o pohádkách a pohádkových bytostech. Nenásilnou a vtipnou formou si s dětmi například zopakovala správná pojmenování na jaře se rodících mláďat, přednášela dětem neúplné jarní básničky a motivovala je k doplňování rýmujících se veršů. Po téměř hodinové besedě v přívětivých prostorách knihovny si děti nabídly demonstrované knihy podle vlastního výběru samozřejmě s připomenutím základních pravidel práce s knihou.
Snad tato pro mnoho dětí první návštěva knihovny zanechala alespoň u některých z nich silný emoční zážitek, snad alespoň tyto děti najdou v budoucnu v knihách potřebné informace a poznání, snad smysluplně naplní jejich volný čas, snad se stanou jejich nerozlučnými kamarádkami.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka