Detail zprávy
12.05.2016 DEN MATEK ve tř. Koťátko a Sluníčko

Den matek ve třídě KOŤÁTKO

Ve čtvrtek 12. května proběhla ve třídě Koťátek všemi netrpělivě očekávaná besídka ke Dni maminek. Děti přivítaly mezi sebou nejenom své maminky a babičky, příbuzní dětí zaplnili celou slavnostně nazdobenou třídu. Po úvodním přivítání našich milých hostů následovalo pásmo písniček a básniček o jaru, o dešťových kapičkách, o výletu autem, děti nezapomněly ani na babičky, vše se ale točilo kolem oslavovaných maminek. Chlapci střídali v rychlém sledu děvčata a naopak. Předškoláci se za všechny děti rozloučili pohádkou O veliké řepě. Jednotlivé výstupy dětí byly náležitě oceňovány a odměňovány potleskem vnímavých diváků. Každá maminka byla potom obdarována ozdobeným květináčkem s namnoženou fialkou, vydařenou portrétní fotografií svého potomka a velkou sladkou pusou s upřímným vyznáním – maminko, mám Tě rád/ráda !

 

Den matek ve třídě SLUNÍČKO

Všechny maminky slaví v květnu svátek. Při této příležitosti jsme pozvali maminky a babičky na naši oslavu do třídy Sluníčko. Děti předvedly, co všechno se naučily, nechyběly básničky, písničky ani tanečky. Na závěr vystoupení předaly děti svým maminkám velká srdíčka, ze kterých se na ně usmíval jejich poklad (děti), a která byla ozdobena vlastní kresbou. Nechyběly ani vyrobené „ květinky pro nejlepší maminky“. Celé odpoledne bylo příjemné, milé, a maminky odcházely s velkým úsměvem na tváři. A tak jsme oslavili jeden z nejkrásnějších svátků - DEN MATEK.

 


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka