Detail zprávy
02.05.2016 LETNÍ ZPÍVÁNKY - ZOO

Dne 2. května do naší mateřské školy zavítal pan Čapčuch s pásmem letních zpívánek na téma ZOO. Se svou kytarou nám připravil zábavné dopoledne plné veselých popěvků. Užili jsme si u toho spoustu legrace a pan Čapčuch jen tak nenápadně zjišťoval, co o zvířatech v ZOO víme. Dokázali jsme si vzpomenout nejen na mnoho cizokrajných zvířat, ale také napodobovat jejich hlasy a hlavně společně si o nich zazpívat.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka