Detail zprávy
02.05.2016 LETNÍ ZPÍVÁNKY - ZOO

Dne 2. května do naší mateřské školy zavítal pan Čapčuch s pásmem letních zpívánek na téma ZOO. Se svou kytarou nám připravil zábavné dopoledne plné veselých popěvků. Užili jsme si u toho spoustu legrace a pan Čapčuch jen tak nenápadně zjišťoval, co o zvířatech v ZOO víme. Dokázali jsme si vzpomenout nejen na mnoho cizokrajných zvířat, ale také napodobovat jejich hlasy a hlavně společně si o nich zazpívat.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka