Detail zprávy
24.02.2016 MIMINKO MEZI DĚTMI V MATEŘSKÉ ŠKOLE ...

V našem integrovaném bloku JÁ/ŽIVOT, MOJE TĚLO A CO O NĚM VÍM nás ve třídě Kuřátko navštívilo miminko s maminkou, paní  Parýzkovou. Malá holčička se jmenuje Verunka a byla moc hodná.  Aby se u nás mamince i děťátku líbilo, zazpívali jsme mu písničku, která se jmenuje „Vítej na světě“.  Paní  Parýzková dětem pověděla, jak se o holčičku celé dny stará. Děti měly spoustu všetečných otázek, například kolikrát denně miminko jí, kolik počůrá plen, a nejvíc je zajímalo, jestli si už dokáže samo hrát. Prohlédly si hračky, lahvičky a všechny potřebné pomůcky, pomocí kterých se o miminko pečuje. Nakonec jsme provedli průzkum v měření mezi miminkem, dětmi mladšího a středního předškolního věku a našimi budoucími školáky. Všichni jsme se podivovali nad tím, jak z takového malého človíčka vyroste velký člověk. Moc rádi si teď prohlížíme naše fotografie z doby, kdy jsme i my byli takovými miminky! S maminkou jsme se následně dohodli, že nás bude pravidelně informovat o růstu malé Verunky a brzy nás ve školce zase navštíví.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka