14.06.2016 ÚSPĚŠNÁ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ S BEZPEČNOU ŠKOLOU

Úkolem výtvarné soutěže, která je součástí projektu GOODYEAR, bylo výtvarně ztvárnit (nakreslit, vymodelovat, vyrobit) pneumatiku budoucnosti. Děti zapojily svou fantazii a představivost a s chutí a nadšením se pustily do práce.
Z usilovného dětského tvoření vznikla dílka, za která by se nemusel stydět lecjaký vynálezce. Posuďte sami: Už jste viděli teleportovací pneumatiku? Nebo pneumatiku, která létá do vesmíru?
A co takhle skákací? Ale ta, která je dobře vidět, se taky dětem moc povedla. Co myslíte? Děti se také zamyslely nad dopravními prostředky budoucnosti. Budou mít ještě pneumatiky? Nebo se budou pohybovat zcela jiným způsobem? Na to si budeme muset ještě chvíli počkat...

Odkaz:

Dobrý den,
děkujeme za zaslání příspěvku do soutěže s Bezpečnou školkou. Soutěž probíhala od 2. 5. do 5. 6. 2016. Celkem jsme obdrželi 25 krásných nápadů na pneumatiku budoucnosti, z nichž jsme vybrali těchto 11 výherců:

ZŠ a MŠ Brno, Blanenská 1
MŠ Mateřídouška, Frýdek Místek, J. Božana 3141
MŠ, ZŠ a DD Ivančice
MŠ Ekonomka, Jaroměř, Lužická 321
MŠ Masarykovo náměstí 86, Velká Bíteš
MŠ Okružní, Žďár nad Sázavou
MŠ Ořechov, Vysočina (Šárka Vítková)
MŠ Pod Svahy 1006, Uherské Hradiště