01.06.2016 DEN DĚTÍ S POHYBEM

V naší mateřské škole jsme pro děti na oslavu jejich svátku Mezinárodního dne dětí připravili dopoledne plné sportování.  Sešli jsme se společně 1. června dopoledne na hřišti 11. ZŠ z důvodu mokrého terénu v zahradě naší MŠ, zde si děti vyzkoušely štafetový běh mezi barevnými kužely, tenisovými míčky se trefovaly do terčů s loupežníky, zvládly překážkovou dráhu a svou zručnost si vyzkoušely při přenášení míčků.

Dětem byla odměnou nejen radost ze sportování, ale i dárek, knížečka s omalovánkami a básničkami s lízátkem, které k svátku dětí dostaly.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ