Detail zprávy
01.06.2016 DEN DĚTÍ S POHYBEM

V naší mateřské škole jsme pro děti na oslavu jejich svátku Mezinárodního dne dětí připravili dopoledne plné sportování.  Sešli jsme se společně 1. června dopoledne na hřišti 11. ZŠ z důvodu mokrého terénu v zahradě naší MŠ, zde si děti vyzkoušely štafetový běh mezi barevnými kužely, tenisovými míčky se trefovaly do terčů s loupežníky, zvládly překážkovou dráhu a svou zručnost si vyzkoušely při přenášení míčků.

Dětem byla odměnou nejen radost ze sportování, ale i dárek, knížečka s omalovánkami a básničkami s lízátkem, které k svátku dětí dostaly.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka