Detail zprávy
01.06.2016 DEN DĚTÍ S POHYBEM

V naší mateřské škole jsme pro děti na oslavu jejich svátku Mezinárodního dne dětí připravili dopoledne plné sportování.  Sešli jsme se společně 1. června dopoledne na hřišti 11. ZŠ z důvodu mokrého terénu v zahradě naší MŠ, zde si děti vyzkoušely štafetový běh mezi barevnými kužely, tenisovými míčky se trefovaly do terčů s loupežníky, zvládly překážkovou dráhu a svou zručnost si vyzkoušely při přenášení míčků.

Dětem byla odměnou nejen radost ze sportování, ale i dárek, knížečka s omalovánkami a básničkami s lízátkem, které k svátku dětí dostaly.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka