13.06.2016 VÝLET K HASIČŮM

V pondělí 13. června jsme navštívili Školní a výcvikové zařízení HZS ČR na Pavlíkové ulici ve Frýdku-Místku. Podívali jsme se, co všechno musí mít hasič na sobě, než se vypraví k požáru a prohlédli si speciální vybavení hasičského auta. Zkusili jsme stříkat hasičskou hadicí na cíl a zdolávali náročnou překážkovou dráhu, které se říká polygon. Nakonec jsme se v úplné tmě – vyzbrojeni jen baterkami – vydali do tajuplného bludiště chodeb.
Zvládli jsme všechno, návštěva se nám moc líbila. Práce hasičů také, i když je velmi namáhavá a vyžaduje "opravdové chlapy"!

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019