Detail zprávy
13.06.2016 VÝLET K HASIČŮM

V pondělí 13. června jsme navštívili Školní a výcvikové zařízení HZS ČR na Pavlíkové ulici ve Frýdku-Místku. Podívali jsme se, co všechno musí mít hasič na sobě, než se vypraví k požáru a prohlédli si speciální vybavení hasičského auta. Zkusili jsme stříkat hasičskou hadicí na cíl a zdolávali náročnou překážkovou dráhu, které se říká polygon. Nakonec jsme se v úplné tmě – vyzbrojeni jen baterkami – vydali do tajuplného bludiště chodeb.
Zvládli jsme všechno, návštěva se nám moc líbila. Práce hasičů také, i když je velmi namáhavá a vyžaduje "opravdové chlapy"!


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka