Detail zprávy
13.06.2016 VÝLET K HASIČŮM

V pondělí 13. června jsme navštívili Školní a výcvikové zařízení HZS ČR na Pavlíkové ulici ve Frýdku-Místku. Podívali jsme se, co všechno musí mít hasič na sobě, než se vypraví k požáru a prohlédli si speciální vybavení hasičského auta. Zkusili jsme stříkat hasičskou hadicí na cíl a zdolávali náročnou překážkovou dráhu, které se říká polygon. Nakonec jsme se v úplné tmě – vyzbrojeni jen baterkami – vydali do tajuplného bludiště chodeb.
Zvládli jsme všechno, návštěva se nám moc líbila. Práce hasičů také, i když je velmi namáhavá a vyžaduje "opravdové chlapy"!


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka