Detail zprávy
15.06.2016 PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

Rok se s rokem sešel a už je tady opět slavnostní loučení s našimi předškoláky. Po úvodních uvítacích slovech paní ředitelky,  zatím ještě předškoláci přivítali své nejbližší „hymnou“ naší mateřské školy-písní o mateřídoušce za klavírního doprovodu paní učitelky Ivany a pod taktovkou paní učitelky Marušky. Následovaly tanečky ve dvojicích o kovářovi a o pilkách. A tolik očekávané pasování předškoláků na školáky symbolickou maxi tužkou mohlo začít! Zúčastněné děti byly obdarovány knihou Balíka a Šplíchala „Jak šli zajíci do školy“ a originální fotomontáží fotografií svých kamarádů. Slavnostně pasovaní nyní již školáci se rozloučili dvěma veselými písněmi o významu pohádek a o právě končící etapě v jejich životě. Přejeme jim všem v opravdové škole mnoho úspěchů se samými jedničkami, trpělivou a vlídnou paní učitelku a co nejvíce těch správných kamarádů.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka