Detail zprávy
16.06.2016 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Ve čtvrtek 16. 6. 2016 se v prostorách naší přírodní zahrady konala již tradiční zahradní slavnost. V loňském školním roce jsme byli o tuto akci ochuzeni, jelikož probíhala celková rekonstrukce naší zahrady. Po úvodním slovu paní ředitelky si společně všechny děti zatančily a zazpívaly píseň Dády Patrasové Naše kapela. A nastal čas soutěží a her. Děti si mohly vyzkoušet nové hrací prvky, které nabízí naše zahrada. Po splnění všech soutěží si děti užily jízdu na elektrických motorkách nebo autíčkách. K dispozici byl i skákací hrad a trampolína. Všichni zúčastnění se mohli občerstvit v našem zahradním bufetu, kde bylo připraveno nepřeberné množství laskomin, ať sladkých nebo slaných, které napekly maminky dětí. Zahradní slavnost se opravdu vydařila. Všem, kteří se jakkoliv podíleli na pomoci s realizací této akce, děkujeme!


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka