Detail zprávy
16.06.2016 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Ve čtvrtek 16. 6. 2016 se v prostorách naší přírodní zahrady konala již tradiční zahradní slavnost. V loňském školním roce jsme byli o tuto akci ochuzeni, jelikož probíhala celková rekonstrukce naší zahrady. Po úvodním slovu paní ředitelky si společně všechny děti zatančily a zazpívaly píseň Dády Patrasové Naše kapela. A nastal čas soutěží a her. Děti si mohly vyzkoušet nové hrací prvky, které nabízí naše zahrada. Po splnění všech soutěží si děti užily jízdu na elektrických motorkách nebo autíčkách. K dispozici byl i skákací hrad a trampolína. Všichni zúčastnění se mohli občerstvit v našem zahradním bufetu, kde bylo připraveno nepřeberné množství laskomin, ať sladkých nebo slaných, které napekly maminky dětí. Zahradní slavnost se opravdu vydařila. Všem, kteří se jakkoliv podíleli na pomoci s realizací této akce, děkujeme!


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka