22.06.2016 NA NÁVŠTĚVĚ ...

Třída Motýlků se vydala v posledním květnovém dni na zahradu babičky Aničky, která chová plno zvířátek a pěstuje krásné rostliny. V trávě se krčil ježek, za plotem se kolébaly kačeny a v přírodním rybníčku plavaly veliké želvy a mnoho rybek. Dokonce se nám podařilo spatřit dva velké sumce, kteří se schovávali hluboko pod hladinou. Jelikož bylo horko, mohli jsme se ochladit v malém potůčku. Před odchodem jsme ještě nakrmili mlsnou želvu červenou jahůdkou a zamávali hlídacímu psovi na rozloučenou.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»