Detail zprávy
22.06.2016 NA NÁVŠTĚVĚ ...

Třída Motýlků se vydala v posledním květnovém dni na zahradu babičky Aničky, která chová plno zvířátek a pěstuje krásné rostliny. V trávě se krčil ježek, za plotem se kolébaly kačeny a v přírodním rybníčku plavaly veliké želvy a mnoho rybek. Dokonce se nám podařilo spatřit dva velké sumce, kteří se schovávali hluboko pod hladinou. Jelikož bylo horko, mohli jsme se ochladit v malém potůčku. Před odchodem jsme ještě nakrmili mlsnou želvu červenou jahůdkou a zamávali hlídacímu psovi na rozloučenou.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka