Detail zprávy
22.06.2016 NA NÁVŠTĚVĚ ...

Třída Motýlků se vydala v posledním květnovém dni na zahradu babičky Aničky, která chová plno zvířátek a pěstuje krásné rostliny. V trávě se krčil ježek, za plotem se kolébaly kačeny a v přírodním rybníčku plavaly veliké želvy a mnoho rybek. Dokonce se nám podařilo spatřit dva velké sumce, kteří se schovávali hluboko pod hladinou. Jelikož bylo horko, mohli jsme se ochladit v malém potůčku. Před odchodem jsme ještě nakrmili mlsnou želvu červenou jahůdkou a zamávali hlídacímu psovi na rozloučenou.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka