29.06.2016 VÝLET

I v tomto školním roce se naši  "školáci" moc těšili na tradiční výlet do ZOO. Ve středu 29. června jsme nasedli do autobusu a vydali se na návštěvu zoologické zahrady. Vláčkem jsme dojeli k pavilónu žiraf a pozdravili žirafu BENTY, které je naše školka patronem. Jako dárek jsme přivezli nasbírané suché pečivo a finanční příspěvek. S dětmi jsme si prohlédli stálé expozice zvířat, zamávali jsme slonům, obdivovali krásu lvů, nakrmili jsme kozičky a žasli nad krásou plameňáků. Počasí nám přálo a všichni jsme byli z výletu nadšeni.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»