29.06.2016 VÝLET

I v tomto školním roce se naši  "školáci" moc těšili na tradiční výlet do ZOO. Ve středu 29. června jsme nasedli do autobusu a vydali se na návštěvu zoologické zahrady. Vláčkem jsme dojeli k pavilónu žiraf a pozdravili žirafu BENTY, které je naše školka patronem. Jako dárek jsme přivezli nasbírané suché pečivo a finanční příspěvek. S dětmi jsme si prohlédli stálé expozice zvířat, zamávali jsme slonům, obdivovali krásu lvů, nakrmili jsme kozičky a žasli nad krásou plameňáků. Počasí nám přálo a všichni jsme byli z výletu nadšeni.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ