Detail zprávy
01.09.2016 DIVADLO DĚTSKÉHO DIVÁKA

Hned první zářijový den zavítalo do naší mateřské školy Divadlo dětského diváka s interaktivní pohádkou Boty dělaj kocoura…Šlo o akční klasickou pohádku, ve které kocourovi vydatně pomáhaly nejenom děti, ale taky paní učitelky. Nadšení diváci se dozvěděli, z čeho a jak se mele mouka, pomohli kocourovi chytit zajíce, vyzkoušeli si práci komorné, kočího a dalších poddaných, drželi palce kocourovi, aby přemohl zlého černokněžníka. A tak kocour díky všem aktérům pomohl svému pánovi, prostému mlynáři, k princezně a ke hradu. A byla svatba veliká a potom zazvonil zvonec a velmi vydařené pohádce o chytrém kocourovi byl konec.  Už se těšíme na další!


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka