01.09.2016 DIVADLO DĚTSKÉHO DIVÁKA

Hned první zářijový den zavítalo do naší mateřské školy Divadlo dětského diváka s interaktivní pohádkou Boty dělaj kocoura…Šlo o akční klasickou pohádku, ve které kocourovi vydatně pomáhaly nejenom děti, ale taky paní učitelky. Nadšení diváci se dozvěděli, z čeho a jak se mele mouka, pomohli kocourovi chytit zajíce, vyzkoušeli si práci komorné, kočího a dalších poddaných, drželi palce kocourovi, aby přemohl zlého černokněžníka. A tak kocour díky všem aktérům pomohl svému pánovi, prostému mlynáři, k princezně a ke hradu. A byla svatba veliká a potom zazvonil zvonec a velmi vydařené pohádce o chytrém kocourovi byl konec.  Už se těšíme na další!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»