Detail zprávy
01.09.2016 DIVADLO DĚTSKÉHO DIVÁKA

Hned první zářijový den zavítalo do naší mateřské školy Divadlo dětského diváka s interaktivní pohádkou Boty dělaj kocoura…Šlo o akční klasickou pohádku, ve které kocourovi vydatně pomáhaly nejenom děti, ale taky paní učitelky. Nadšení diváci se dozvěděli, z čeho a jak se mele mouka, pomohli kocourovi chytit zajíce, vyzkoušeli si práci komorné, kočího a dalších poddaných, drželi palce kocourovi, aby přemohl zlého černokněžníka. A tak kocour díky všem aktérům pomohl svému pánovi, prostému mlynáři, k princezně a ke hradu. A byla svatba veliká a potom zazvonil zvonec a velmi vydařené pohádce o chytrém kocourovi byl konec.  Už se těšíme na další!


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka