Detail zprávy
01.09.2016 DIVADLO DĚTSKÉHO DIVÁKA

Hned první zářijový den zavítalo do naší mateřské školy Divadlo dětského diváka s interaktivní pohádkou Boty dělaj kocoura…Šlo o akční klasickou pohádku, ve které kocourovi vydatně pomáhaly nejenom děti, ale taky paní učitelky. Nadšení diváci se dozvěděli, z čeho a jak se mele mouka, pomohli kocourovi chytit zajíce, vyzkoušeli si práci komorné, kočího a dalších poddaných, drželi palce kocourovi, aby přemohl zlého černokněžníka. A tak kocour díky všem aktérům pomohl svému pánovi, prostému mlynáři, k princezně a ke hradu. A byla svatba veliká a potom zazvonil zvonec a velmi vydařené pohádce o chytrém kocourovi byl konec.  Už se těšíme na další!


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka