20.09.2016 UKÁZKA DRAVÉHO PTACTVA

V úterý 20. září přijela do školky za dětmi skupina VANCOS s ukázkou sokolnictví. Sokolník předvedl dětem výcvik dravých ptáků a vysvětlil jim i historii vzniku sokolnictví. Děti viděly sokola stěhovavého, jak loví kunu, pohladily si naši největší sovu výra velkého, paní učitelce Janě sedla zase na rameno sova pálená a děti nadchla nejmenší sova jménem kulíšek. Na závěr vystoupení jsme obdivovali orla skalního a jeho velké rozpětí křídel. Vystoupení se nám moc líbilo a děti si domů odnesly krásný zážitek.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»