01.01.1970

Setkání s okřídlenými vládci lesa se uskutečnilo 20. září. Do mateřské školy přijela  za dětmi skupina VANCOS s ukázkou sokolnictví. Sokolník předvedl dětem výcvik dravých ptáků a vysvětlil jim i historii vzniku sokolnictví. Děti viděly sokola stěhovavého, jak loví kunu, pohladily si naši největší sovu výra velkého, paní učitelce Janě sedla zase na rameno sova pálená a děti nadchla nejmenší sova jménem kulíšek. Na závěr vystoupení jsme obdivovali orla skalního a jeho velké rozpětí křídel. Vystoupení se nám moc líbilo a děti si domů odnesly krásný zážitek.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»