03.10.2016 MAŇÁSKOVÉ DIVADLO ŠIKULKA

Hned první říjnové pondělí k nám zavítalo Maňáskové divadlo Šikulka se sérií pohádek na téma ZDRAVÍ. Jmenovaly se Jak se Honzík uzdravil, Adélka a zoubky a O loupežníkovi a pyšné princezně. Maňásci nám ukázali tajemný svět léčivých bylinek, které pomáhají zahnat nemoc, jak se starat o zoubky, aby nebolely a dobře nám sloužily, a že pýcha a neposlušnost se nevyplácí. Naučili jsme se taky novou písničku s názvem Něco na zub, ve které se zpívá o zdravém mlsání. Tak s chutí do toho, abychom byli zdraví po celý rok!

Mrkev, hrušky, jablíčka,
zoubky budou jak sklíčka.
Bílé, lesklé, zdravé,
pro děti to pravé.

Ovoce a zelenina
pro děti jsou vždycky prima.
Bolet zoubkům zabrání
tohle zdravé mlsání!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»