Detail zprávy
03.10.2016 MAŇÁSKOVÉ DIVADLO ŠIKULKA

Hned první říjnové pondělí k nám zavítalo Maňáskové divadlo Šikulka se sérií pohádek na téma ZDRAVÍ. Jmenovaly se Jak se Honzík uzdravil, Adélka a zoubky a O loupežníkovi a pyšné princezně. Maňásci nám ukázali tajemný svět léčivých bylinek, které pomáhají zahnat nemoc, jak se starat o zoubky, aby nebolely a dobře nám sloužily, a že pýcha a neposlušnost se nevyplácí. Naučili jsme se taky novou písničku s názvem Něco na zub, ve které se zpívá o zdravém mlsání. Tak s chutí do toho, abychom byli zdraví po celý rok!
                
Mrkev, hrušky, jablíčka,
zoubky budou jak sklíčka.
Bílé, lesklé, zdravé,
pro děti to pravé.

Ovoce a zelenina
pro děti jsou vždycky prima.
Bolet zoubkům zabrání
tohle zdravé mlsání!


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka