Detail zprávy
04.10.2016 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko a Kuřátka

V úterý 4. října odpoledne jsme se ve třídě Sluníčko a Kuřátka sešli na prvním společném tvoření v tomto školním roce. S chutí jsme se pustili do zápolení s dýněmi, ze kterých jsme "sochali" krásné podzimní lampičky nebo z nich tvořili malované podzimní dekorace. Vydlabaná semínka jsme si schovali na příští jarní sázení, dýňové lampičky jsme si potom rozsvítili a společně se s tou nádherou vyfotografovali. Na závěr společného setkání byli rodiče i děti informováni o mezinárodním programu EKOŠKOLKA, do kterého se naše mateřská škola přihlásila.


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka