04.10.2016 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko a Kuřátka

V úterý 4. října odpoledne jsme se ve třídě Sluníčko a Kuřátka sešli na prvním společném tvoření v tomto školním roce. S chutí jsme se pustili do zápolení s dýněmi, ze kterých jsme "sochali" krásné podzimní lampičky nebo z nich tvořili malované podzimní dekorace. Vydlabaná semínka jsme si schovali na příští jarní sázení, dýňové lampičky jsme si potom rozsvítili a společně se s tou nádherou vyfotografovali. Na závěr společného setkání byli rodiče i děti informováni o mezinárodním programu EKOŠKOLKA, do kterého se naše mateřská škola přihlásila.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ