Detail zprávy
04.10.2016 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko a Kuřátka

V úterý 4. října odpoledne jsme se ve třídě Sluníčko a Kuřátka sešli na prvním společném tvoření v tomto školním roce. S chutí jsme se pustili do zápolení s dýněmi, ze kterých jsme "sochali" krásné podzimní lampičky nebo z nich tvořili malované podzimní dekorace. Vydlabaná semínka jsme si schovali na příští jarní sázení, dýňové lampičky jsme si potom rozsvítili a společně se s tou nádherou vyfotografovali. Na závěr společného setkání byli rodiče i děti informováni o mezinárodním programu EKOŠKOLKA, do kterého se naše mateřská škola přihlásila.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka