Detail zprávy
04.10.2016 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko a Kuřátka

V úterý 4. října odpoledne jsme se ve třídě Sluníčko a Kuřátka sešli na prvním společném tvoření v tomto školním roce. S chutí jsme se pustili do zápolení s dýněmi, ze kterých jsme "sochali" krásné podzimní lampičky nebo z nich tvořili malované podzimní dekorace. Vydlabaná semínka jsme si schovali na příští jarní sázení, dýňové lampičky jsme si potom rozsvítili a společně se s tou nádherou vyfotografovali. Na závěr společného setkání byli rodiče i děti informováni o mezinárodním programu EKOŠKOLKA, do kterého se naše mateřská škola přihlásila.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka