04.10.2016 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko a Kuřátka

V úterý 4. října odpoledne jsme se ve třídě Sluníčko a Kuřátka sešli na prvním společném tvoření v tomto školním roce. S chutí jsme se pustili do zápolení s dýněmi, ze kterých jsme "sochali" krásné podzimní lampičky nebo z nich tvořili malované podzimní dekorace. Vydlabaná semínka jsme si schovali na příští jarní sázení, dýňové lampičky jsme si potom rozsvítili a společně se s tou nádherou vyfotografovali. Na závěr společného setkání byli rodiče i děti informováni o mezinárodním programu EKOŠKOLKA, do kterého se naše mateřská škola přihlásila.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»