06.10.2016 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Koťátka a Motýlci

6. října se konalo ve třídě Koťátek tradiční podzimní tvoření. 15 přítomných dětí přivítalo své nejbližší aktuálním rytmizovaným zpíváním o dešťových kapičkách, poté byli naši milí hosté seznámeni s programem  Ekoškola a vyzváni k vytvoření ekotýmu. Pak se už všichni pustili do práce. V jedné skupině za vydatné pomoci dětí  se vyřezávala a vydlabávala dýně. Další skupina krájela přinesená jablíčka na křížaly, abychom jimi na následujících dílnách mohli ozdobit vánoční stromeček. Již tradiční dárečky - rámečky tentokrát s ježkem nebo dýněmi se opravdu podařily. Každý z nich byl jedinečný a určitě již nyní zdobí dětské pokojíčky. V posledním centru se připravovala jablečná dobrůtka. Děti si na ni smlsly až následující den po obědě. Mňam – chutnala všem!
Už nyní se všichni těšíme na dílny vánoční, snad budou alespoň tak vydařené jako ty podzimní.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»