Detail zprávy
06.10.2016 PODZIMNÍ DÍLNA - tř. Koťátka a Motýlci

6. října se konalo ve třídě Koťátek tradiční podzimní tvoření. 15 přítomných dětí přivítalo své nejbližší aktuálním rytmizovaným zpíváním o dešťových kapičkách, poté byli naši milí hosté seznámeni s programem  Ekoškola a vyzváni k vytvoření ekotýmu. Pak se už všichni pustili do práce. V jedné skupině za vydatné pomoci dětí  se vyřezávala a vydlabávala dýně. Další skupina krájela přinesená jablíčka na křížaly, abychom jimi na následujících dílnách mohli ozdobit vánoční stromeček. Již tradiční dárečky - rámečky tentokrát s ježkem nebo dýněmi se opravdu podařily. Každý z nich byl jedinečný a určitě již nyní zdobí dětské pokojíčky. V posledním centru se připravovala jablečná dobrůtka. Děti si na ni smlsly až následující den po obědě. Mňam – chutnala všem!
Už nyní se všichni těšíme na dílny vánoční, snad budou alespoň tak vydařené jako ty podzimní.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka