Detail zprávy
08.11.2016 NAVŠTÍVILI JSME KNIHOVNU

V úterý 8. 11. na základě kampaně čtenářské podpory, která nse konala pod záštitou Městské knihovny ve dnech 7. - 11.11.2016 jsme navštívili knihovnu na 11. ZŠ. Paní knihovnice měla pro děti připravené povídání o knížkách a pohádkových postavičkách. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací z pohádkové říše. Paní knihovnice přečetla dětem dva pohádkové příběhy a následně je provedla knihovnou. Budoucí malí čtenáři měli možnost vidět spoustu knížek a také si mohli nakreslit obrázky, které si pak odnesli domů.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka