08.11.2016 NAVŠTÍVILI JSME KNIHOVNU

V úterý 8. 11. na základě kampaně čtenářské podpory, která nse konala pod záštitou Městské knihovny ve dnech 7. - 11.11.2016 jsme navštívili knihovnu na 11. ZŠ. Paní knihovnice měla pro děti připravené povídání o knížkách a pohádkových postavičkách. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací z pohádkové říše. Paní knihovnice přečetla dětem dva pohádkové příběhy a následně je provedla knihovnou. Budoucí malí čtenáři měli možnost vidět spoustu knížek a také si mohli nakreslit obrázky, které si pak odnesli domů.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»