07.11.2016 DIVADLO - OD UCHA K UCHU

Přijelo k nám divadlo z Nápadova! A proč se tomu říká Nápadov? Mají tam samé dobré nápady a znají spoustu zajímavých příběhů… Ukázali nám, jak vyloudit úsměv od ucha k uchu a pak začalo opravdové divadlo. Poznali jsme šedého chlupatého Bacilínka, který je ve skutečnosti tak maličký, že je našim očím neviditelný. Žije tam, kde je špína a kam nechodí sluníčko. Bojí se ale uklízení a taky jablíčka plného vitamínů! V druhé pohádce se malý Vašík vůbec nechtěl mýt a ještě šidil svoji babičku. Teprve když se pořádně polekal Královny Špíny, polepšil se…Pohádky s veselými písničkami byly báječné a ukázaly nám, že klíč ke zdraví máme často ve svých vlastních rukou.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»