Detail zprávy
07.11.2016 DIVADLO - OD UCHA K UCHU

Přijelo k nám divadlo z Nápadova! A proč se tomu říká Nápadov? Mají tam samé dobré nápady a znají spoustu zajímavých příběhů… Ukázali nám, jak vyloudit úsměv od ucha k uchu a pak začalo opravdové divadlo. Poznali jsme šedého chlupatého Bacilínka, který je ve skutečnosti tak maličký, že je našim očím neviditelný. Žije tam, kde je špína a kam nechodí sluníčko. Bojí se ale uklízení a taky jablíčka plného vitamínů! V druhé pohádce se malý Vašík vůbec nechtěl mýt a ještě šidil svoji babičku. Teprve když se pořádně polekal Královny Špíny, polepšil se…Pohádky s veselými písničkami byly báječné a ukázaly nám, že klíč ke zdraví máme často ve svých vlastních rukou.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka