Detail zprávy
07.11.2016 DIVADLO - OD UCHA K UCHU

Přijelo k nám divadlo z Nápadova! A proč se tomu říká Nápadov? Mají tam samé dobré nápady a znají spoustu zajímavých příběhů… Ukázali nám, jak vyloudit úsměv od ucha k uchu a pak začalo opravdové divadlo. Poznali jsme šedého chlupatého Bacilínka, který je ve skutečnosti tak maličký, že je našim očím neviditelný. Žije tam, kde je špína a kam nechodí sluníčko. Bojí se ale uklízení a taky jablíčka plného vitamínů! V druhé pohádce se malý Vašík vůbec nechtěl mýt a ještě šidil svoji babičku. Teprve když se pořádně polekal Královny Špíny, polepšil se…Pohádky s veselými písničkami byly báječné a ukázaly nám, že klíč ke zdraví máme často ve svých vlastních rukou.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka