Detail zprávy
09.11.2016 PŘIPRAVUJEME ZAHRADU K ZIMNÍMU ODPOČINKU

Ve středu 9. listopadu se v naší mateřské škole Mateřídouška uskutečnil velký podzimní úklid zahrady. Dopoledne začaly s úklidem paní učitelky a děti naší školy. Někteří rodiče nám přišli pomoci s hrabáním listí již dopoledne, my ostatní jsme se sešli v odpoledních hodinách a pustili se s dětmi do práce. Naše zahrada prokoukla a kontejner na listí se zaplnil po okraj.
Děkujeme za účast a velkou pomoc p. Hrinkové s dcerami Eliškou a Barunkou ze třídy Sluníčko, p. Galiové a dceři Emě, p. Gongolové a dceři Klárce a p. Stýskalové ze třídy Motýlek. S úklidem nám pomáhali rovněž rodiče Kaňákovi s dcerou Karolínkou a rodiče Doubravští s dětmi Adélkou a Rozárkou ze třídy Koťátko a p. Parýzková s dcerou Terezkou a Kristýnkou ze třídy Kuřátko.
Ekotým se těší na další spolupráci.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka