Detail zprávy
09.11.2016 PŘIPRAVUJEME ZAHRADU K ZIMNÍMU ODPOČINKU

Ve středu 9. listopadu se v naší mateřské škole Mateřídouška uskutečnil velký podzimní úklid zahrady. Dopoledne začaly s úklidem paní učitelky a děti naší školy. Někteří rodiče nám přišli pomoci s hrabáním listí již dopoledne, my ostatní jsme se sešli v odpoledních hodinách a pustili se s dětmi do práce. Naše zahrada prokoukla a kontejner na listí se zaplnil po okraj.
Děkujeme za účast a velkou pomoc p. Hrinkové s dcerami Eliškou a Barunkou ze třídy Sluníčko, p. Galiové a dceři Emě, p. Gongolové a dceři Klárce a p. Stýskalové ze třídy Motýlek. S úklidem nám pomáhali rovněž rodiče Kaňákovi s dcerou Karolínkou a rodiče Doubravští s dětmi Adélkou a Rozárkou ze třídy Koťátko a p. Parýzková s dcerou Terezkou a Kristýnkou ze třídy Kuřátko.
Ekotým se těší na další spolupráci.


ZPRÁVY

01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Kuřátko

40 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka