Detail zprávy
09.11.2016 PŘIPRAVUJEME ZAHRADU K ZIMNÍMU ODPOČINKU

Ve středu 9. listopadu se v naší mateřské škole Mateřídouška uskutečnil velký podzimní úklid zahrady. Dopoledne začaly s úklidem paní učitelky a děti naší školy. Někteří rodiče nám přišli pomoci s hrabáním listí již dopoledne, my ostatní jsme se sešli v odpoledních hodinách a pustili se s dětmi do práce. Naše zahrada prokoukla a kontejner na listí se zaplnil po okraj.
Děkujeme za účast a velkou pomoc p. Hrinkové s dcerami Eliškou a Barunkou ze třídy Sluníčko, p. Galiové a dceři Emě, p. Gongolové a dceři Klárce a p. Stýskalové ze třídy Motýlek. S úklidem nám pomáhali rovněž rodiče Kaňákovi s dcerou Karolínkou a rodiče Doubravští s dětmi Adélkou a Rozárkou ze třídy Koťátko a p. Parýzková s dcerou Terezkou a Kristýnkou ze třídy Kuřátko.
Ekotým se těší na další spolupráci.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka