14.11.2016 MATEŘSKOU ŠKOLU NAVŠTÍVIL MYSLIVEC

V pondělí 14. listopadu jsme v naší školce přivítali milou návštěvu. O lese a zvířátkách nám přišel poutavě vyprávět pan myslivec se svým pejskem českým fouskem Arletkou. Děti se dozvěděly, co myslivec v lese dělá a jak se stará o lesní zvěř. Prohlédli jsme si paroží, kožešiny lesních zvířat a poslechli si zvuky vábniček, které myslivci při své práci používají.
Tradicí v naší mateřské škole je sběr kaštanů a žaludů pro zvířátka v lese, které jsme předali myslivci. Letos se podařilo nasbírat 328 kg kaštanů a 9 kg žaludů.
Všem, kteří se na sběru podíleli, moc děkujeme!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»