Detail zprávy
10.11.2016 HUDEBNÍ POHÁDKA

10. listopadu jsme se s dětmi vydali na návštěvu Základní umělecké školy ve Frýdku-Místku. Děti se na pohádku velmi těšily, obzvláště když mohly jet do divadla autobusem. I když mnohé děti už v budově ZUŠ byly, zase si se zájmem prohlédly krásný strop nad vstupním schodištěm. Po svléknutí v šatně se děti pohodlně posadily v koncertním sále a zakrátko začala veselá pohádka, kterou vyprávěl pan otec mlynář. Byla o jednom mlýně, kde nechyběli ani dva zlobivci. Čertík a hastrmánek… A jaká by to byla pohádka o princezně ze mlejna, kdyby tam chyběli Eliška a Jindřich. Když se čertík a hastrmánek učili poznávat noty, učily se to s nimi i děti. Nakonec jsme se všichni dohromady naučili krásnou písničku. Představení bylo velmi pěkné, vtipné a poučné. Děti všem pohádkovým postavičkám poděkovaly velikým potleskem.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka