Detail zprávy
10.11.2016 HUDEBNÍ POHÁDKA

10. listopadu jsme se s dětmi vydali na návštěvu Základní umělecké školy ve Frýdku-Místku. Děti se na pohádku velmi těšily, obzvláště když mohly jet do divadla autobusem. I když mnohé děti už v budově ZUŠ byly, zase si se zájmem prohlédly krásný strop nad vstupním schodištěm. Po svléknutí v šatně se děti pohodlně posadily v koncertním sále a zakrátko začala veselá pohádka, kterou vyprávěl pan otec mlynář. Byla o jednom mlýně, kde nechyběli ani dva zlobivci. Čertík a hastrmánek… A jaká by to byla pohádka o princezně ze mlejna, kdyby tam chyběli Eliška a Jindřich. Když se čertík a hastrmánek učili poznávat noty, učily se to s nimi i děti. Nakonec jsme se všichni dohromady naučili krásnou písničku. Představení bylo velmi pěkné, vtipné a poučné. Děti všem pohádkovým postavičkám poděkovaly velikým potleskem.


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka