Detail zprávy
21.11.2016 MUZIKOHRÁTKY ve tř. Sluníčko a Motýlek

Dne 21. a 22. 11. se postupně všechny třídy v naší mateřské škole zúčastnily Muzikohrátek. Seznámili jsme se se skřítkem Podzimníčkem, který nám vyprávěl příběh dvou skřítků. Celé léto spali v trávě, a když přišel podzim, vzbudili se a šli pomoci přírodě připravit se na zimu. Jeden se jmenoval Malovánek a druhý Foukalnička. Malovánek vymaloval každý lísteček překrásnými barvami načerveno, nažluto, nahnědo. Když byl hotov, pozval si kamaráda, aby mu pomohl sfouknout listí se stromu. Aby jim to šlo rychleji od ruky, přizvali si k sobě větřík. Vše se nakonec podařilo. Děti si zabubnovaly na bubínky, zahrály si na zvláštní hudební nástroje a naučily se novou písničku. Pohádka se jim moc líbila a všechny si to užily.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka