Detail zprávy
24.11.2016 DĚTI, POZOR, ČERVENÁ !

Krajské pracoviště BESIP, ve spolupráci s odborem dopravy a silničního hospodářství Magistrátu města Frýdku – Místku vyhlásilo výtvarnou soutěž „Děti, pozor červená!“, s tématem „Bezpečná cesta do školy“. Dětskému tvoření předcházely rozhovory o dopravních prostředcích i o tom, jak se máme bezpečně chovat při cestě do školky. Abychom se naučili, co znamenají barvy na semaforu, zahráli jsme si hru, ve které jsme se proměnili na barevná auta.  Pak už jen stačilo promyslet si, co budeme kreslit, a tvoření mohlo začít. Obrázky se dětem opravdu povedly.

A na závěr krátká, veselá básnička.

 

Pozor na auto!
Auto jede: Tú, tú, tú! Dávej pozor na cestu.
Je – li řidič nešika, tak tě blátem postříká.
Je – li řidič nešika, boule bude veliká!
Auto jede: Tú, tú, tú! Mámo, táto, už je tu.
Táta mává, máma mává, auto jede! Sláva, sláva!


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka