Detail zprávy
24.11.2016 DĚTI, POZOR, ČERVENÁ !

Krajské pracoviště BESIP, ve spolupráci s odborem dopravy a silničního hospodářství Magistrátu města Frýdku – Místku vyhlásilo výtvarnou soutěž „Děti, pozor červená!“, s tématem „Bezpečná cesta do školy“. Dětskému tvoření předcházely rozhovory o dopravních prostředcích i o tom, jak se máme bezpečně chovat při cestě do školky. Abychom se naučili, co znamenají barvy na semaforu, zahráli jsme si hru, ve které jsme se proměnili na barevná auta.  Pak už jen stačilo promyslet si, co budeme kreslit, a tvoření mohlo začít. Obrázky se dětem opravdu povedly.

A na závěr krátká, veselá básnička.

 

Pozor na auto!
Auto jede: Tú, tú, tú! Dávej pozor na cestu.
Je – li řidič nešika, tak tě blátem postříká.
Je – li řidič nešika, boule bude veliká!
Auto jede: Tú, tú, tú! Mámo, táto, už je tu.
Táta mává, máma mává, auto jede! Sláva, sláva!


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka