05.12.2016 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

V pondělí 5. prosince se sešli rodiče a děti z MŠ Mateřídouška v jídelně 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad. Napětí bylo veliké. Všichni vyhlíželi očekávaného Mikuláše a jeho doprovod. Brzy se dočkali.
Mikuláš s sebou přivedl půvabného andílka, ale také velmi hrozivě vypadajícího čerta. Naštěstí to byl čert hodný a žádné ze zlobivých dětí neskončilo v jeho pytli. Hříšníci museli ovšem slíbit, že se polepší.
Děti zazpívaly vzácným hostům několik pěkných zimních písniček a Mikuláš je zato podělil balíčky plnými sladkostí a ovoce.

Už nyní se Vánoce zase o nějaký ten den přiblížily.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ