Detail zprávy
06.12.2016 ZPÍVÁNÍ NA VÁNOČNÍM JARMARKU ZŠ Jiřího z Poděbrad

Letošní prosincové počasí se rozhodlo pocukrovat vánoční jarmark 11. základní školy čerstvým sněžením. Atmosféře blížících se Vánoc sice vločky sněhu na kráse jen přidaly, účinkující však z bezpečnostních důvodů přesunuli svá vystoupení do krytých prostor školy před atriem. Potlesk patřil nejdříve skvělé cimbálovce SATINA, která celou akci slavnostně zahájila, a pak už dostali slovo zpěváčci z Mateřídoušky. Písničky Stojí vrba košatá, Zimní hra, Medvěd a Vondráši, Matóši se dětem opravdu povedly a všem připomněly, že předvánoční období přináší nejen spěch a shon, ale také chvilky společných prožitků a radostného čekání na nejkrásnější svátky v roce.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka