06.12.2016 ZPÍVÁNÍ NA VÁNOČNÍM JARMARKU ZŠ Jiřího z Poděbrad

Letošní prosincové počasí se rozhodlo pocukrovat vánoční jarmark 11. základní školy čerstvým sněžením. Atmosféře blížících se Vánoc sice vločky sněhu na kráse jen přidaly, účinkující však z bezpečnostních důvodů přesunuli svá vystoupení do krytých prostor školy před atriem. Potlesk patřil nejdříve skvělé cimbálovce SATINA, která celou akci slavnostně zahájila, a pak už dostali slovo zpěváčci z Mateřídoušky. Písničky Stojí vrba košatá, Zimní hra, Medvěd a Vondráši, Matóši se dětem opravdu povedly a všem připomněly, že předvánoční období přináší nejen spěch a shon, ale také chvilky společných prožitků a radostného čekání na nejkrásnější svátky v roce.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019