Detail zprávy
18.11.2016 TÝDEN ČTENÍ ve tř. Kuřátko

Také děti ze třídy Kuřátko se zúčastnily Týdne čtení organizovaného Městskou knihovnou ve Frýdku-Místku.  Z návštěvy knihovny na 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad si přinesly kromě spousty zážitků i vypůjčenou knihu Malý mysliveček, která je nyní jejich průvodcem před každodenním odpoledním odpočinkem. V mateřské škole si prohlížely leporela, pohádkové knížky, knihy s dětským hrdinou, encyklopedie, atlasy a také zpěvníky a knihy o tanečcích a pohybových hrách, podle kterých zkoušely pohyb správně napodobit. Malí čtenáři začali také postupně tvořit vlastní Knihu příběhů, která bude dokumentovat zážitky z vycházek, objevů a společných prožitků. A dalším krokem k poznávání světa knih bylo přečítání pohádek, kterého se chopili sourozenci dětí z naší třídy – desetiletá Kristýnka a devítiletý Dominik. Věříme, že další předčitatelé a vypravěči k nám zavítají už brzy a společně budeme nacházet v knížkách nejen poučení, ale i zábavu, radost a inspiraci.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka