Detail zprávy
18.11.2016 TÝDEN ČTENÍ ve tř. Kuřátko

Také děti ze třídy Kuřátko se zúčastnily Týdne čtení organizovaného Městskou knihovnou ve Frýdku-Místku.  Z návštěvy knihovny na 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad si přinesly kromě spousty zážitků i vypůjčenou knihu Malý mysliveček, která je nyní jejich průvodcem před každodenním odpoledním odpočinkem. V mateřské škole si prohlížely leporela, pohádkové knížky, knihy s dětským hrdinou, encyklopedie, atlasy a také zpěvníky a knihy o tanečcích a pohybových hrách, podle kterých zkoušely pohyb správně napodobit. Malí čtenáři začali také postupně tvořit vlastní Knihu příběhů, která bude dokumentovat zážitky z vycházek, objevů a společných prožitků. A dalším krokem k poznávání světa knih bylo přečítání pohádek, kterého se chopili sourozenci dětí z naší třídy – desetiletá Kristýnka a devítiletý Dominik. Věříme, že další předčitatelé a vypravěči k nám zavítají už brzy a společně budeme nacházet v knížkách nejen poučení, ale i zábavu, radost a inspiraci.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka