Detail zprávy
12.12.2016 DIVADLO - Půjdem spolu do Betléma

V pondělí nás navštívilo divadlo Kaňka s pohádkou Půjdem spolu do Betléma. Hlavními hrdinkami pohádky byly myška Majda a veverka Terka.  Tyto kamarádky nám všem ukázaly, jak se máme k sobě chovat, a to nejen o Vánocích. V představení zazněly písničky a vánoční koledy, které jsme si společně zazpívali. A na konci nám myška s veverkou rozsvítily vánoční hvězdu. Ta byla sice jen papírová, ale svítila opravdu moc krásně.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka