Detail zprávy
12.12.2016 DIVADLO - Půjdem spolu do Betléma

V pondělí nás navštívilo divadlo Kaňka s pohádkou Půjdem spolu do Betléma. Hlavními hrdinkami pohádky byly myška Majda a veverka Terka.  Tyto kamarádky nám všem ukázaly, jak se máme k sobě chovat, a to nejen o Vánocích. V představení zazněly písničky a vánoční koledy, které jsme si společně zazpívali. A na konci nám myška s veverkou rozsvítily vánoční hvězdu. Ta byla sice jen papírová, ale svítila opravdu moc krásně.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka