Detail zprávy
13.12.2016 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Kuřátko

Letošní vánoční dílnu jsme si užili i přesto, že nás nebylo mnoho, protože někteří naši kamarádi byli zrovna nemocní a nemohli přijít. Tak jsme tvořili ostošest i za ně. Společně s maminkami a sourozenci jsme si vyrobili zajímavou baňku na vánoční stromeček, a věřte nebo ne, potřebovali jsme na to jen PET láhev a barvičky. Každá ozdoba byla jiná a to se nám líbilo. Taky jsme zdobili červená jablíčka bílkovou polevou a nakonec z nich byly pěkné svícny na vánoční stůl. A pořád nám ještě zbývala spousta energie. Proto jsme našim blízkým zazpívali veselé písničky a zatančili svižný zimní tanec Už se těšíme, až si zazpíváme i doma u vánočního stromečku, až budeme čekat na Ježíška.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka