Detail zprávy
13.12.2016 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Kuřátko

Letošní vánoční dílnu jsme si užili i přesto, že nás nebylo mnoho, protože někteří naši kamarádi byli zrovna nemocní a nemohli přijít. Tak jsme tvořili ostošest i za ně. Společně s maminkami a sourozenci jsme si vyrobili zajímavou baňku na vánoční stromeček, a věřte nebo ne, potřebovali jsme na to jen PET láhev a barvičky. Každá ozdoba byla jiná a to se nám líbilo. Taky jsme zdobili červená jablíčka bílkovou polevou a nakonec z nich byly pěkné svícny na vánoční stůl. A pořád nám ještě zbývala spousta energie. Proto jsme našim blízkým zazpívali veselé písničky a zatančili svižný zimní tanec Už se těšíme, až si zazpíváme i doma u vánočního stromečku, až budeme čekat na Ježíška.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka