13.12.2016 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko

Zase po roce jsou tady Vánoce a my jsme se opět sešli na vánočním tvoření ve třídě Sluníčko. Společně jsme si zazpívali vánoční koledy a maminkám jsme zatancovali tanečky na naše oblíbené písničky. Děti si vyzkoušely pouštění skořápkových lodiček a vánoční atmosféru nám vytvořily koledy. Vyrobili jsme si vánoční svícínky z jablíček, která jsme zdobili větvičkami, bonbónky nebo malováním bílou polevou a sněhuláčka z papíru a ořechových skořápek. Za pěkné tvoření se děti odměnily zbylými bonbónky a vánoční dekorace si odnesly s maminkami domů. Všem, kteří se našich dílen zúčastnili, moc děkujeme a těšíme se na příště.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»