Detail zprávy
13.12.2016 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko

Zase po roce jsou tady Vánoce a my jsme se opět sešli na vánočním tvoření ve třídě Sluníčko. Společně jsme si zazpívali vánoční koledy a maminkám jsme zatancovali tanečky na naše oblíbené písničky. Děti si vyzkoušely pouštění skořápkových lodiček a vánoční atmosféru nám vytvořily koledy. Vyrobili jsme si vánoční svícínky z jablíček, která jsme zdobili větvičkami, bonbónky nebo malováním bílou polevou a sněhuláčka z papíru a ořechových skořápek. Za pěkné tvoření se děti odměnily zbylými bonbónky a vánoční dekorace si odnesly s maminkami domů. Všem, kteří se našich dílen zúčastnili, moc děkujeme a těšíme se na příště.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka