Detail zprávy
13.12.2016 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Sluníčko

Zase po roce jsou tady Vánoce a my jsme se opět sešli na vánočním tvoření ve třídě Sluníčko. Společně jsme si zazpívali vánoční koledy a maminkám jsme zatancovali tanečky na naše oblíbené písničky. Děti si vyzkoušely pouštění skořápkových lodiček a vánoční atmosféru nám vytvořily koledy. Vyrobili jsme si vánoční svícínky z jablíček, která jsme zdobili větvičkami, bonbónky nebo malováním bílou polevou a sněhuláčka z papíru a ořechových skořápek. Za pěkné tvoření se děti odměnily zbylými bonbónky a vánoční dekorace si odnesly s maminkami domů. Všem, kteří se našich dílen zúčastnili, moc děkujeme a těšíme se na příště.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka