Detail zprávy
15.12.2016 VÁNOČNÍ DÍLNA - tř. Koťátko

Ve čtvrtek 15. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny, které začaly tradičním pouštěním lodiček ze skořápek ořechů, z nichž každá doplula do svého domovského přístavu. Děti oficiálně přivítaly svou milou návštěvu vánočními koledami za doprovodu nejenom klavíru, ale taky za vydatné pěvecké podpory svých blízkých. A potom už hurá do díla. U jednoho stolečku děti formovaly na plechy vanilkové rohlíčky. Suroviny k přípravě těsta dodaly vstřícné maminky - děkujeme. Druhá skupinka dětí zdobila vánoční stromeček sušenými jablíčky, která si děti připravily na podzimních dílnách. Další skupinka se pustila do výzdoby svých přinesených skleniček připravenými zimními motivy. Tady se stříhalo, lepilo a zdobilo bělobou. Vkusné ozdobné rámečky většina přítomných zná již z předešlých dílen, proto se s vervou pustila do jejich zdobení tentokrát vánoční tématikou. Každý byl originální, nádherný, moc se vydařily. A pak už jenom nezbytný úklid pracovních míst, ochutnávka vánočního cukroví přineseného šikovnými maminkami a odchod domů určitě s pocitem příjemně stráveného poklidného odpoledne uprostřed předvánočního shonu.

Přejeme krásné Vánoce!


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka