Detail zprávy
19.12.2016 GOODYEAR - výtvarná soutěž

Stejně jako lidé nosí v létě letní sandály a v zimě teplé boty, potřebuje se i auto na zimu přezout na zimní pneumatiky. Správné zimní pneumatiky zajistí, že můžeme i v zimě bez starostí jezdit i do míst, kde je sníh, led i mráz. A abychom si to všichni zapamatovali, zúčastnili jsme se velké podzimní soutěže s projektem Goodyear. Podmínkou bylo výtvarně ztvárnit nejlepší zimní pneumatiku, která si poradí se všemi nástrahami zimního počasí. Děti z Koťátek se společně domluvily, a vymyslely pneumatiku, která má boty i lyže. To aby se dostala i do nepřístupných míst. Děti z Kuřátek vyrobily pneumatiku se správnými řetězy, které jsou důležité pro každé auto v zimě do hor. A děti ze Sluníček a z Motýlků společně slepily pneumatiku s ostrými hroty, aby neklouzala. Pro lepší představu ji umístily na papírové auto. Posuďte sami, že s těmito pneumatikami bychom se nebáli ani na severní pól.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka