Detail zprávy
12.12.2016 ZPÍVÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU

I naše město Frýdek – Místek se zahalilo do vánoční výzdoby. Na náměstí Svobody v Místku vyrostl krásný vánoční strom, zářící spoustou barevných ozdob. Také my jsme k atmosféře Vánoc přispěli svými písničkami. Sešli jsme se, abychom si zpěvem zpříjemnili čekání na Štědrý den a rozveselili i ostatní lidi, kteří se alespoň na chvíli zastavili v tom vánočním shonu a zaposlouchali se do zimních melodií. Písničky Stojí vrba košatá, Medvěd, Vondráši, Matóši a Rolničky cinkají se všem líbily a odměnil nás bouřlivý potlesk.

 

Přejeme všem veselé Vánoce, hodně štěstí, zdraví a splnění i těch nejtajnějších přání v novém roce


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka