Detail zprávy
12.12.2016 ZPÍVÁNÍ U VÁNOČNÍHO STROMU

I naše město Frýdek – Místek se zahalilo do vánoční výzdoby. Na náměstí Svobody v Místku vyrostl krásný vánoční strom, zářící spoustou barevných ozdob. Také my jsme k atmosféře Vánoc přispěli svými písničkami. Sešli jsme se, abychom si zpěvem zpříjemnili čekání na Štědrý den a rozveselili i ostatní lidi, kteří se alespoň na chvíli zastavili v tom vánočním shonu a zaposlouchali se do zimních melodií. Písničky Stojí vrba košatá, Medvěd, Vondráši, Matóši a Rolničky cinkají se všem líbily a odměnil nás bouřlivý potlesk.

 

Přejeme všem veselé Vánoce, hodně štěstí, zdraví a splnění i těch nejtajnějších přání v novém roce


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka