Detail zprávy
09.01.2017 DIVADLO - JEDNADVĚ

Už od pátku jsme se všichni těšili na slíbené divadelní představení a v pondělí 9. ledna jsme se konečně dočkali. Pokud ale někdo čekal tradiční dobrodružství malého sladkého Koblížka nafoukánka, byl možná trochu překvapený.
Klaun z Divadla Jednadvě nám totiž Koblížka představil jako hlavního zachránce cirkusového představení poté, co zvířátka z cirkusu utekla a "paní šiditelka" omdlela. A světe, div se - jeho hlavním pomocníkem nebyla liška, ale psí kamarád.
Spolu pak předváděli všelijaké varietní kousky k pobavení velectěného obecenstva, které je pak nadšeně odměnilo potleskem.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka