Detail zprávy
09.01.2017 DIVADLO - JEDNADVĚ

Už od pátku jsme se všichni těšili na slíbené divadelní představení a v pondělí 9. ledna jsme se konečně dočkali. Pokud ale někdo čekal tradiční dobrodružství malého sladkého Koblížka nafoukánka, byl možná trochu překvapený.
Klaun z Divadla Jednadvě nám totiž Koblížka představil jako hlavního zachránce cirkusového představení poté, co zvířátka z cirkusu utekla a "paní šiditelka" omdlela. A světe, div se - jeho hlavním pomocníkem nebyla liška, ale psí kamarád.
Spolu pak předváděli všelijaké varietní kousky k pobavení velectěného obecenstva, které je pak nadšeně odměnilo potleskem.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka