Detail zprávy
09.01.2017 DIVADLO - JEDNADVĚ

Už od pátku jsme se všichni těšili na slíbené divadelní představení a v pondělí 9. ledna jsme se konečně dočkali. Pokud ale někdo čekal tradiční dobrodružství malého sladkého Koblížka nafoukánka, byl možná trochu překvapený.
Klaun z Divadla Jednadvě nám totiž Koblížka představil jako hlavního zachránce cirkusového představení poté, co zvířátka z cirkusu utekla a "paní šiditelka" omdlela. A světe, div se - jeho hlavním pomocníkem nebyla liška, ale psí kamarád.
Spolu pak předváděli všelijaké varietní kousky k pobavení velectěného obecenstva, které je pak nadšeně odměnilo potleskem.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka