09.01.2017 DIVADLO - JEDNADVĚ

Už od pátku jsme se všichni těšili na slíbené divadelní představení a v pondělí 9. ledna jsme se konečně dočkali. Pokud ale někdo čekal tradiční dobrodružství malého sladkého Koblížka nafoukánka, byl možná trochu překvapený.
Klaun z Divadla Jednadvě nám totiž Koblížka představil jako hlavního zachránce cirkusového představení poté, co zvířátka z cirkusu utekla a "paní šiditelka" omdlela. A světe, div se - jeho hlavním pomocníkem nebyla liška, ale psí kamarád.
Spolu pak předváděli všelijaké varietní kousky k pobavení velectěného obecenstva, které je pak nadšeně odměnilo potleskem.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019