Detail zprávy
10.01.2017 DĚTI MALOVALY PRO KONTO BARIÉRY

Středisko volného času Lužánky vyhlásilo již XXVII. ročník dětské výtvarné soutěže, která je součástí projektu „Děti malují pro konto bariéry“. Vítězné práce, které vybere odborná porota, se stanou součástí stolních kalendářů a výnos z jejich prodeje je určený na nákup školních pomůcek pro děti s postižením.
Téma 1. části je Zima – kouzla a půvaby zimy dětskýma očima.
A protože nám nádherně nasněžilo, bylo pro děti jednoduché nakreslit, co nám zima přináší, z čeho se můžeme radovat, nebo jak se v zimě zahřát sportem. Obrázky se dětem opravdu povedly. Budeme se těšit na další část této soutěže, která má název Jaro – původ, vznik a recyklace.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka