10.01.2017 DĚTI MALOVALY PRO KONTO BARIÉRY

Středisko volného času Lužánky vyhlásilo již XXVII. ročník dětské výtvarné soutěže, která je součástí projektu „Děti malují pro konto bariéry“. Vítězné práce, které vybere odborná porota, se stanou součástí stolních kalendářů a výnos z jejich prodeje je určený na nákup školních pomůcek pro děti s postižením.
Téma 1. části je Zima – kouzla a půvaby zimy dětskýma očima.
A protože nám nádherně nasněžilo, bylo pro děti jednoduché nakreslit, co nám zima přináší, z čeho se můžeme radovat, nebo jak se v zimě zahřát sportem. Obrázky se dětem opravdu povedly. Budeme se těšit na další část této soutěže, která má název Jaro – původ, vznik a recyklace.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019