Detail zprávy
10.01.2017 DĚTI MALOVALY PRO KONTO BARIÉRY

Středisko volného času Lužánky vyhlásilo již XXVII. ročník dětské výtvarné soutěže, která je součástí projektu „Děti malují pro konto bariéry“. Vítězné práce, které vybere odborná porota, se stanou součástí stolních kalendářů a výnos z jejich prodeje je určený na nákup školních pomůcek pro děti s postižením.
Téma 1. části je Zima – kouzla a půvaby zimy dětskýma očima.
A protože nám nádherně nasněžilo, bylo pro děti jednoduché nakreslit, co nám zima přináší, z čeho se můžeme radovat, nebo jak se v zimě zahřát sportem. Obrázky se dětem opravdu povedly. Budeme se těšit na další část této soutěže, která má název Jaro – původ, vznik a recyklace.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka