Detail zprávy
11.01.2017 BESEDA SE STRÁŽNICEMI MĚSTSKÉ POLICIE

Jak je již tradicí, navštívily naši školku dvě strážnice Městské policie Frýdku Místku.
S našimi zvídavými předškoláky jsme se dozvěděli spoustu důležitých informací z barevných obrázků a vyprávění. Teď už známe všechna důležitá telefonní čísla, víme, jak přivolat pomoc, když kamarád nenosí přilbu a zraní se a co dělat, když nás osloví cizí člověk. Také si víme rady s tábořením a rozděláváním ohníčku tak, aby zvířátka z lesa nemuseli zachraňovat hasiči. Naopak se chováme tiše jako na návštěvě a zvířecí kamarádi se nám třeba sami přijdou ukázat.
Známe i odpovědi na otázky, proč se uklízí po pejscích a jak se pozná strážník Městské policie. Maminko, tatínku, víte to také? Jestli ne, zeptejte se svých dětí. Všechny se do besedy aktivně zapojily a za odměnu si odnesly báječné policejní omalovánky.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka